Pagrindinis Kontaktai Dovanų kuponas

 

Aprašas: http://aeroticket.lt/tinymce/upload-files/templates/AYT.jpg

Antalija - spalvingoji Turkijos Rivjera

Pagrindinis Antalijos regiono pranašumas - gausus vienas nuo kito besiskiriančių kurortų pasirinkimas.
Kemere žali, miškingi kalnai, kurie apsupa visa regioną lyg diržas. Tinka ramiam poilsiui gamtoje, pailsėti nuo visų rūpesčių ir darbų, atsipalaiduoti ir įgauti energijos.
Laroje (Antalijos miestelis) ir Alanijoje - puikūs smėlio paplūdimiai ir nuolat verdantys miesto gyvenimas, su daugybę spalvų ir kontrastų.
Belekas - garsėja golfo centrais, parkais ir sportui tinkančia infrastuktūra. Tinkama vieta jaunimui poilsiauti.


Antalijoje, kaip niekur kitur,  300 dienų per metus šviečia saulė. Žydras dangus ir krištolinė Baltoji (Viduržemio) jūra kviečia miegautis atostogomis.


Antalijoje Jus galite pasirinkti vieną ar keliis nuostabius kurortus savo išsvajotoms atostogoms.
 

Žaliasis Kemeras apsuptas įspūdingais ir didingais Tauro kalnais, kurių žymiausia ir aukščiausia viršūnė vadinama Tahtaly (beveik 3 kilometrai aukščio). Pakilę jus išvysite visą Kemerą, bei Baltąją jūrą iš aukštai.
   
c  

O ar žinote, kodėl Viduržemio jūra vadinama Baltoji?
Sklinda gandai, kad anksti ryte, kai saulė tik pradeda kilti virš Viduržemio jūros, jos vanduo nusidažo skaisčia balta spalva. Ir jeigu jums pasiseks ankstu rytą važiuoti serpantininiais Antalijos kalnų keliais palei jūrą, Jūs šį mažytį stebuklą tikrai pastebėsite. 

Bet to atostogaujant Kemere jus ne tik pailsėsite, išsimaudysite šiltoje Viduržemio jūroje, kurį laikoma šilčiausia jūra (vanduo sezono viduryje siekia net 30 
°C). Bet taip pat Jūs galėsite pajusti tikrąją senovės romėnų dvasią, apsilankydami netoliese esančiame ir kadaise gyvavusiame Phaselio miestelyje, kuriame saugomas istorinis paveldas – miesto griuvėsiai, teatras, romėniškos pirtys. Tai tikrų tikriausias gamtinis muzėjus po atviru dangumi. Ir kelionės trukmė iki šio miestelio Jums užims vos 10min.

 

golfo centras Belekas nuostabi vieta mėgstantiems aktyvu poilsi, sportą. Šiame kurorte pamatysite didžiausią golfo aikštyną, daugybę lauko teniso, futbolo aikštelių, puikių plaukimo baseinų ir vandens pramogų parkas The Land Of Legends. Iš žemyno pusės šį kurortą juosia pušų ir eukaliptų giraitė, tad pasimėgausite puikia atmosferą ir grynų orų.

The Land Of Legends antrasis Disneyland`as. Didžiulis šio vandens pramogų parko plotas ir daugybę dekoracijų, leis jums pasijusti pasakų šalyje ar net kitoje planetoje.
Parkas turi daugybę įvairaus aukščio ir sunkumo kalnelių, sava dirbtinę kalnų upę ir net banguojančią jūrą.
Galėsite taip pat išbandyti save ant tikrų tikriausios banglentės. Tiesiog atvykite ir patys viską pamatysite!

 Audringoji Alanija
jaukus kurortas prie Viduržemio jūros, įsikūręs didingųjų Tauro kalnų papėdėje ir apsuptas citrinmedžių sodų ir bananų plantacijų. Šis kurortas garsėja vienu iš gražiausių paplūdimių visame pasaulyje, vadinamu Kleopatros.
O kalno šlaituose esantis Alanijos senamiestis pakersės jus savo siauromis gatvelėmis ir ir terasose įsikūrusiomis kavinukėmis, viliojančiomis nuo jų atsiveriančia žavia miesto panorama ir skaniais Turkiškais patiekalais. Apsilankę abejingi neliksite tikrai.


 Pagrindinis | Kontaktai | Dovanų kuponas | Apie mus | Akcijos | Kodėl verta rinktis mus? | Naujienos

© UAB AEROTICKET. All rights reserved.