Pagrindinis Kontaktai Dovanų kuponas

 

Nuo šiol vykstant į Milaną (apsispirkti / slidinėti) yra galimybė pažinti Veneciją, Veroną, Paduvą...

Galima aplankyti gražiausius kultūrinius paveldus:

 

 

 

 

 

VENECIJA

 

Gallerie dell'Accademia - XVI a. įkurta pirmoji tapybos ir skulptūros meno mokykla Europoje. Šiandien šioje Florencijos galerijoje eksponuojami įvairūs dailės ir skulptūros kūriniai, žymiausi galerijos eksponatai - garsiojo Mikelandželo kūriniai. Menininkų: Bellini, Carpaccio, Giorgione, Veronese, Tintoretto, Tiziano, Canaletto, Guardi, Bellotto, Longhi darbai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Canal Grande  - didžiausias Venecijos kanalas, vingiuojantis apie 4 km per visą miestą.Ties šiuo kanalu kadaise kūrėsi įtakingiausios ir turtingiausios venecijiečių šeimos. Apžiūrėti prabangius, neretai auksu ir įmantriomis detalėmis išpuoštus,namus patogu įsėdus į vandens autobusą  "vaporetto".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doge's Palace - Venecijos gotikos stiliaus rūmai, pradėti statyti IX a., o baigti XV - XVI a.Tai galios centras iš kurio net 1000 metų buvo valdoma Venecija.Rūmų architektūrai būdingas lengvumas, dekoratyvumas. Įėję į rūmus, antrame aukšte lankytojai gali pasigrožėti išpuoštomis tarybos salėmis, kurių sienas ir lubas nutapė garsūs Venecijos menininkai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ca' d'Oro rūmai dar vadinami Šv. Sofijos vardu arba auksiniais namais. Tai ryškus venecijietiškos architektūros pavyzdys, kuris puošia didįjį kanalą. Šis architektūros perlas čia stūkso nuo 15 amžiaus. Projektas parengtas garsiausių Italijos architektų - Džovanio ir Bartalomiejaus Bon‘ų. Labiausiai šį pastatą puošia gotikinės arkos, balkonai ir lodžijos. Šiuo metu Ca ‘d'Oro rūmuose yra įkurta galerija, kurioje pristatomi viduramžių laikotarpio paveikslai ir skulptūros.Taip pat lankytojus žavi freskos ir įvairūs meno dirbiniai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Ponte dei Sospiri - yra vienas iš gražiausių ir lankomiausių visosje Venecijoje. Tiltas jungia Dožų rūmus su buvusiu kalėjimu. Savo pavadinimą tiltas gavo būtent dėl to, kad čia nuolat buvo dūsaujama dėl nuteistų kalinių. Vietiniai gyventojai teigia, kad pora, kuri pasibučiuos ant šio tilto - niekada neišsiskirs.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponte di Rialto - XVI a. pabaigoje pastatytas, o vėliau perstatytas Rialto tiltas. Tai vienas iš labiausiai turistų lankomų objektų Venecijoje.Netoli šio tilto, kertančio Didyjį kanalą, veikia Rialto turgeliai, kuriuose galima įsigyti šviežių daržovių, žuvų ir kitų produktų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piazza san Marco - didžiulė ir turistų mėgstama aikštė, kadaise Napoleono pavadinta „elegantiškiausia Europos svetaine".Nuo seno San Marco rajonas buvo vienas svarbiausių Venecijoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Santa Maria della Salute - Barokinio stiliaus, viena didžiausių bei įspūdingiausių bažnyčių Venecijoje. Buvo pastatyta 1681 metais, atsidėkojant už tai, kad baigėsi maras, kuris pražudė net trečdalį gyventojų. Šioje bažnyčioje galite pamatyti vieną iš pirmųjų Titiano darbų - „Šventosios Dvasios nusižengimas". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basilica di San Marco - tai didinga Venecijos katedra, esanti San Marco aikštėje. Šios didžiulės bažnyčios struktūra atitinka kryžiaus formą. Fasadas, kupolai ir sienos gausiai išpuošti mozaikomis, daugiausia atspindinčiomis bizantinio meno tradicijas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burano - viena iš romantiškąją Veneciją supančių salų, kuri garsėja spalvingais namais. Ši sala nuo Venecijos nutolusi apie 10 km, ją galima pasiekti plaukiant vaporetto. Įdomu tai, kad iki šių dienų saloje galioja griežtos taisyklės namų savininkams: norint perdažyti savo namą, reikia kreiptis į savivaldybę, kuri informuoja, kokia spalvą turėtų pasirinkti namo šeimininkas. Pagal legendą - namai išdažyti tokiomis ryškiomis spalvomis, nes anksčiau salos gyventojai daugiausia užsiimdavo žvejyba ir savo ryškios spalvos namą galėdavo matyti iš labai toli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arsenale di Venezia - buvo pastatytas 1104 metais. Ne tik ilgamete istorija žavi lankytojus, bet ir architektūra, kuri iki šiol atrodo nepriekaištingai. Šis kompleksas buvo skirtas dirbtuvėms, sandėliams ir kitoms kariniams tikslams skirtų ginklų, karinių ir pramoninių laivų gamybos patalpoms. Kompleksas į dvi dalis skiria Casstelo rajoną. Labiausiai iš čia išsiskiria du bokštai iš raudonų plytų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Campanile - Piazza San Marco aikštėje esantis bokštas, restauruotas XVI a. po to, kai žemės drebėjimo metu apgriuvo ankstesnis bokštas-švyturys, pastatytas XII a. XX a. pradžioje Kampanilė buvo dar kartą atstatyta. 99 m aukščio bokšto viršūnėje įrengta apžvalgos aikštelė. Jos viršuje atsiveria ne tik kvapą gniaužiantis Venecijos stogų vaizdas, bet ir lagūnos bei aplinkinių salų panorama.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ca' Pesaro - Galleria Internazionale d'Arte Moderna - modernaus meno galerija, įkurta baroko stiliaus rūmuose šalia Didžiojo kanalo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Museo di Storia Naturele di Venezia, Museo Civero Correr, Museo Peggy Guggenheim a Venezia, Museo del Merletto, Museo del Vetro, Murano, Ca' Rezzionico, Teatro la Fenice ir dar daugybę kitų kultūrinių paveldų bei gražiausių Venecijos kampelių...

 

 

 

 

Daugiau informacijos:

 

 

 


UAB AEROTICKET
T. Ševčenkos g.21, Vilnius
Tel.8-5 20 74 660
El.paštu: info@aeroticket.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 Pagrindinis | Kontaktai | Dovanų kuponas | Apie mus | Akcijos | Kodėl verta rinktis mus? | Naujienos

© UAB AEROTICKET. All rights reserved.