Pagrindinis Kontaktai Dovanų kuponas

V a i k ų    i r    j a u n i m o    s t o v y k l o s    L i e t u v o j e    i r     u ž s i e n y j e


  

 

 

Jūra, kopos, erdvus pliažas, gintaro gabaliukai ant kranto, pušys - visą tai sukuria nepakartojamą Baltijos nuotaiką.Mūsų pamario klimatas puikiai grūdina vaikus, ypač jodo kiekis tvyrantis ore yra aukso vertės vaiko organizmui.STOVYKLA PRIE JŪROS LIETUVOJEVieta, apgyvendinimo sąlygos, maitinimasVieta: 100 m. iki jūros, uždara teritorija, kurią supa miškas. Stovyklos teritorijoje yra krepšinio/tinklinio aikštelė, iki miesto centro vos 1 km.(Molo 69A, Klaipėda,Lietuva.)

 

 


Apgyvendimas: Stovykla šeimos formatu: Viso 40 vaikų. Kambariuose gyvens po 5-6 vaikus. 4 san. mazgai, karštas vanduo.

 

 


Maitinimas: 5 kartus per dieną.

 

 


InformacijaĮ kelialapio kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas (5 kartus per dieną); visos pramoginės ir mokomosios pamainos programos.

 

 


Į kainą neįskaičiuota: kišenpinigiai, transportas iki stovyklos ir atgal (Vilnius-Melnragė-Vilnius) - nuo 150Lt.

 

 


STOVYKLA PRIE JŪROS LENKIJOJEVieta, apgyvendinimo sąlygos, maitinimas

 


Vieta - Stovykla įsikūrusi Lenkijos mieste Jantar, esančiame poilsio komplekse „Viva" (Gdansko g. 34, Jantar, 82-103 Lenkija),prie Baltijos jūros (tik 550 km nuo Vilniaus).

 

 


Jūra ir pliažas - iki jūros 900 metrų nuostabiu takeliu per pušyną. Pliažas - 100-150 metų švaraus balto smėliuko juosta, puikiai tinkantis aktyvių žaidimų pravedimui.

 

 


Apgyvendinimas - 2-3-4 vietų kambariai su visais patogumais ir karštu vandeniu visą parą, nauji baldai, san. mazgai, spintos ir spintelės kiekvienam.

 

 


Maitinimas - 5- ių kartų (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė ir naktipiečiai). Sriubos, salotos, garnyras be apribojimų. Mėsa porcijomis. Nuolat parūpinamasnemokamas geriamasis vanduo ir gėrimai su sirupais. Mums gamina virėjų komanda, tad maistas - naminis ir labai skanus.

 


Infrastruktūra


Bendra salė skirta stovyklos renginiamsAtskira diskotekų salė5 papildomos salės mokymams ir studijomsKeturios sporto aikštelėsDu baseinai su gelbėtoju - mažesniems ir vyresniems vaikams.Virvių parkas su instruktoriumi.Laipiojimo siena.Laužavietė, kur mes kepsime dešrelesTreniruoklių salėUždara ir sutvarkyta teritorijaMed. personalas 24 valandas per parą

 

 

Saugumas

 


Visą parą stovyklos teritorijoje dirba medicinos slaugytoja, esant būtinybei pagalbos kreipsimės į specializuotas miesto medicinos įstaigas.

 

 

Maudynių metu baiseine vaikus stebi gelbėtojai. Jūroje vaikai maudosi prižiūrimi valstybės gelbėtojų, su kuriais sudaryta speciali sutartis. Vaikų maudynes jūrojeorganizuoja vadovai pagal griežtas saugumo taisykles.

 

 


Saugumas - kvalifikuoti vadovai, saugumo priemonės, apgyvendinimo sąlygos, maitinimo organizavimas visiškai atitinka Europos sąjungos reikalavimus ir standartus.

 

 


Organizacija


Vienu metu stovykloje gali ilsėtis 120 vaikų. 10 - čiai vaikų skiriamas vienas vadovas. Vaikai skirstomi į būrius pagal kalbas. Kiekviename būryje yra po 20 vaikų.Bendruose pamainų renginiuose oficiali kalba - lietuvių su sinchroniniu vertimu į rusų, angliškose pamainose - į anglų. Pamainos organizuojamos skirtingo amžiausgrupėms pagal interesus - 7 - 11 metų vaikams, 12 - 14 metų paaugliams ir 15 - 18 metų jaunimui, šeimoms su 6 - 10 metų vaikais. Pamainų trukmė - 10 ir 14 dienų.

 

 


Transportas

 

 


Dviejų aukštų komfortabilus autobusas su televizoriumi, WC ir kondicionieriumi.Kelionės metų - intelektualių konkursų ir žaidimų programa su prizais. Pakeliui namo -karšti pietūs ir pramogos akvaparke „Tropicana water park"

 

 


Informacija

 

 

Į kelialapio kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas (4 kartai per dieną); visos pramoginės ir mokomosios pamainos programos.

 

 


Į kainą neįskaičiuota: kišenpinigiai, pinigai ekskursijai į Malbork (Magdeburgo) riterių pilį - 20 EUR, pasijodinėjimas žirgais. Užsienio piliečiams - vizų įforminimas(suteikiame kelialapius); draudimas, transportas iki stovyklos Lenkijoje.

 

 


 

 

 

 

 


Daugiau informacijos maloniai kviečiame teirautis:

 


UAB AEROTICKET

 


T. Ševčenkos g. 21, Vilnius

 


Tel. 8-5 20 74 660

 


El.paštu: info@aeroticket.lt

 

 

 
     


Pagrindinis | Kontaktai | Dovanų kuponas | Apie mus | Akcijos | Kodėl verta rinktis mus? | Naujienos

© UAB AEROTICKET. All rights reserved.